Проект “Довіра та діалог як запорука розвитку громади” 

Четвер, 1 Жовтень, 2015 - 00:00Четвер, 31 Грудень, 2015 - 00:00

Завантажити PDF буклету з результатами проекту

Мета проекту - побудова сильних місцевих громад, які враховують інтереси усіх її членів, зокрема внутрішньо переміщених осіб і бачать їх як ресурс для розвитку.

Мета проекту буде досягнута через проведення п'яти 3-денних театральних семінарів у п'яти містах та показ форум-вистав відповідно у 10 містах Київської області. Заходи будуть реалізовані у партнерстві з місцевими організаціями.

Очікувані результати:

Завдяки участі у 3-денному семінарі та форум-показі кожен учасник в п'яти містах (і актор і глядач)

  • отримає досвід ведення діалогу та демократичного прийняття рішень в громаді, зокрема через створення досвіду колективного прийняття рішень та співтворчості, свободи вираження думки та толерантності до різних поглядів під час участі в семінарі;

  • підвищить свою чутливість до потреб інших членів громади, і зокрема внутрішньо переміщених осіб;

  • виявить спільні проблеми та теми, вирішення яких допоможе згуртувати та включити ВПО до діяльності та прийняття рішень в громаді;

  • отримає досвід ведення консультативного процесу під час форум-вистави для залучення та заохочення громадян до згуртованості та активних дій задля вирішення спільних проблем.

Перелічені знання, навички та досвід практичних дій учасники зможуть надалі застосувати у подальшій побудові місцевої громади, спілкуванні між її членами, проведенні консультацій та прийнятті рішень та донесення важливих питань до ширшого загалу та їх залучення до заходів.

Місцеві партнери проекту зможуть використати підняті питання та запропоновані під час форумів рішення для подальшої роботи щодо інтеграції переселенців у місцевих громадах.

Ініціатива «Довіра та діалог як запорука розвитку громади» реалізується за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні в межах проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» реалізується ПРООН за фінансової підтримки Уряду Японії і в партнерстві з Урядом України, регіональною та місцевою владою. 

(натисніть на зображення, щоб завантажити буклет)

Theatre for Dialog