Команда

Організація "Театр для діалогу" керується принципами горизонтального управління та приймає рішення методом консенсусу між усіма її членами. У власних організаційних процесах ми практикуємо взаємоповагу, демократію та діалог, задля яких працює наша методика. Ми також рівномірно розподіляємо методологічні, організаційні, комунікаційні функції між членами нашої організації.

Ми любимо свою театрально-діалогову справу. Тому ми регулярно відвідуємо навчальні заходи, пов'язані з нашою спеціалізацією. Ми також проводимо регулярні методологічний семінари для членів нашої організації, під час яких аналізуємо елементи своєї практики згідно з текстами засновника методики Аугусто Боаля та працями провідних сучасних соціологів, психологів, антропологів, культурологів та філософів. 

Яна Салахова — випускниця НаУКМА, правозахисниця у сфері протидії дискримінації та нетерпимості. Фасилітаторка програм “Активні Громадяни” Британської Ради в Україні. Випускниця п'яти семінарів міжнародних практиків методики театр пригноблених: Ялмар Хорхе Жоффре-Айххорн (Болівія-Німеччина), Ганна Марія Трап з Нідерландів, Кріс Рірдон з Австралії, Міхаель Вренчур (Австрія) та Іван Бріок (Уельс, Сполучене королівство Великої Британії). Практик методики театру пригноблених - джокерка.

 

Нін Ходорівсько — магістр з міжнародного дослідження перфомансу університетів Уоріку (Велика Британія) та Хельсінкі (Фінляндія). Випускниця НаУКМА за спеціальністю "Культурологія". Випускниця Київського державного коледжу естрадного та циркового мистецтв за спеціальністю "Пантоміма".  Учасниця численних перфомансів, постановок та майстер-класів з сучасних театральних та перформативних практик. Режисер_ка фільму "Цунамі джокерів. Рік потому" (2015, 57хв.) - документальної стрічки про міжнародний проект "Цунамі джокерів в Україні". Комунікаційн_а експерт_ка "Театру для діалогу". Практик методики театру пригноблених - джокер. 

Оксана Потапова — радниця, тренерка та фасилітаторка у програмах міжнародних неурядових організацій, спрямованих на посилення громадянського суспільства (Британська Рада, Пакт). Випускниця сертифікатної програми з прикладної психології в НаУКМА, програми „Міжкультурні навігатори“, організованої Британською Радою в Україні, тренінгової програми з гештальт терапії Московоського інституту гештальт терапії та мистецтв, школи театрального мистецтва "Образ". Учасниця численних навчальних семінарів міжнародних практиків методики театру пригноблених, джокерка театру пригноблених.  

Наталія Вайнілович - тренерка соціально-психологічного тренінгу, арт-терапевт, ведуча груп з акторської імпровізації, спеціалістка по роботі з людьми з інвалідністю. Акторка та співведуча Київського плейбек-театру «Отражение». Член Східноукраїнської асоціації арт-терапії, дійсний член Київської асоціації практикуючих психологів і психотерапевтів. Тренерка в міжнародних проектах НТУУ «КПІ», національна координаторка шведського проекту з прав людини в ГО «YMCA». Практик методики театру пригноблених, випускниця семінарів міжнародних практиків методики театру пригноблених. 

Богдан Дєдушкін - актор плейбек театру "Фата Моргана", викладач у дитячих та підліткових таборах з протидії дискримінації. Випускник п'яти семінарів міжнародних практиків методики театр пригноблених. За освітою юрист. Практик методики театру пригноблених - джокер. 

 

 

 

Анна Чорноус - випускниця НаУКМА. Журналістка, перекладачка та телепродюсер. Учасниця семінарів міжнародних практиків театру пригноблених . Практик методики театру пригноблених. 

 

 

 

Theatre for Dialog