Форум-вистава про мир та спільноти - Дніпропетровщина

Неділя, 22 Травень, 2016 - 16:00Неділя, 5 Червень, 2016 - 20:15

Як будувати діалог та довіру для розвитку сильних громад у вашому місті? Як вирішувати конфлікти та непорозуміння мирним шляхом? Як зменшити внутрішнє та зовнішнє напруження навіть у такі складнді часи, як наші? Наш досвід показує: відповіді на ці запитання існують, і їх багато. Запрошуємо вас до діалогу мовою театру!

Дніпропетровськ: 22 травня, 15:00, простір NUMO Work за адресою проспект Дмитра Яворницького, 17.

Павлоград: 3 червня, 17:00, Центр культури і відпочинку "Мир" на вулиці Карла Маркса, 61.

Кривий Ріг: 4 червня, 15:00, арт-галерея "Ф-АРТ" в ТРЦ "Сонячна галерея" на площі 30-річчя Перемоги, 1.

Дніпродзержинськ: 5 червня, 14:00, Центр позашкільної роботи та дитячої творчості, площа Дзержинського, 1а. 

Подію організовує київський “Театр для діалогу” у співпраці з  ГО “Громадська Палата України” у Дніпропетровській області в рамках проекту “Сприяння миру через діалог мовою театру” в рамках проекту Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Сценарій вистави буде створено на семінарі з “театру пригноблених” жителями Дніпропетровська та Дніпропетровської області. У виставі мова йтиме про ті проблеми, які учасники семінару визначать як актуальні. Самі сценаристи стануть і акторами вистави.

“Форум-театр — це вид діалогового мистецтва, де питання ставлять актори, але вирішення ми шукаємо разом з глядачами. Кожен глядач має змогу змінити хід подій не лише через слова, а й через дію”, - повідомляють організатори заходів.

Вхід вільний.

Контакт: 0975736337 Юлія

Theatre for Dialog