Майстерня з форум-театру для жінок-ВПО Донецької та Луганської областей

П'ятниця, 26 Серпень, 2016 - 10:00Неділя, 28 Серпень, 2016 - 16:00

26-28 серпня київська ГО “Театр для діалогу” запрошує жительок Донецької та Луганської областей говорити про жіночий досвід внутрішнього переселення в Сєвєродонецьку в рамках майстерні з форум-театру. Наша майстерня - це безпечний простір, в якому ви зможете спокійно розібратися в собі, а також спільно досліджувати такі питання: які проблеми лягають на плечі жінок у зв’язку з вимушеним переселенням? Яких рішень ми можемо добитися індивідуально, а що простіше змінити колективними зусиллями? Як рухатися до мирного суспільства з тієї ситуації, в якій ми на сьогодні опинилися?

Ми разом вирішимо, як можна покращити становище жінок, що пережили бойові дії та переселення, і зможемо заявити про це через постановку форум-театру, а також на круглому столі за участі місцевих активісток, журналісток та представників влади. За результатами майстерні і показу форум-театру наша команда зніме відеороліки про те, як учасниці семінару бачать проблеми жінок-ВПО та їхнє вирішення, як жінки можуть вплинути на розвиток спільнот та встановлення миру. Відеороліки будуть показані по всій Україні.

Умови: Участь безкоштовна і відкрита для жінок з досвідом вимушеного переміщення, що проживають у Луганській та Донецькій областях, а також для місцевих активісток, суспільних та політичних діячок, журналісток та волонтерок, що працюють з ВПО. Для участі заповніть анкету за посиланням https://goo.gl/TzHzDU до 19 серпня включно.

Ми чекаємо на вас незалежно від вашої етнічності, політичних поглядів, віку та інших якостей. Ми також будемо раді бачити матерів з дітьми. Будь ласка, повідомте нам, якщо вам необхідний простір для вашої дитини на час вашої зайнятості на майстерні. 

Учасницям з інших міст організаторки відшкодовують вартість проїзду, забезпечують проживання у двомістних номерах та харчування в Сєвєродонецьку на час проведення заходів.

Майстерню та показ форум-вистави проведуть спеціалістки з театру для спілььнот Оксана Потапова та Ніна Ходорівська.

Контакт: Яна +380973618379

Проект реалізовується в Сєвєродонецьку, Дніпрі та Івано-Франківську ГО “Театр для діалогу” за технічної та фінансової підтримки ООН Жінки. У Сєвєродонецьку партнером проекту виступає благодійна організація “Благодійний фонд” “Восток-СОС”.

Відгуки учасниць наших майстерень та показів форум-театру:

"Це можливість винести свої проблеми у суспільство, навчитися викладати їх коротко і доступно, а також вести діалог з аудиторією глядачів", - вважає Тетяна, учасниця нашої попередньої майстерні, яка вимушена була переселитися до Ірпеня через бойові дії на сході України.

“Форум-театр вчить не тільки говорити і слухати, але ще й діяти. Популізм, який у нас живе в тому, що ми тільки кажемо-кажемо-кажемо, зникає, коли ви пропонуєте не тільки проговорити, а й показати. Через дію ми бачимо, що в нас стається із тих слів, які ми говоримо, а що не приносить користі”, - вважає учасниця фестивалю форум-театру, представниця громадської організації “Крим-СОС” Міла.

 
Theatre for Dialog