Квір-форум-театр

Субота, 29 Жовтень, 2016 - 11:45Неділя, 30 Жовтень, 2016 - 20:45

"Театр для діалогу" та QueerHomeKyiv запрошують ЛГБТКІ-людей та їхніх союзниць/ків на майстарню з форум-театру, яка відбудеться на вихідні 29-30 жовтня. Вхід вільний, обов'язкова реєстрація - до 25 жовтня включно за посиланням https://goo.gl/7u8saZ.

На майстерні за два дні ми знімемо навантаження та знайдемо внутрішні ресурси, які допоможуть квір-людям покращувати якість їхнього життя. Ми дослідимо, в яких культурних нормах закладені причини внутрішніх та зовнішніх ЛГБТ*-фобій та яка нам жити серед цих норм, зменшуючи пригноблення по відношенню до і до себе особисто, і до спільноти в цілому. 

Через театралізовану соціометрію ми побачимо, хто є можливими союзниками для зниження рівня неприйняття у суспільстві та створення сприятливих умов для процвітання кожно_ї/го. 

Через сценки про пригноблення, створення форум-вистави та втручання в неї глядачів під час показу проаналізуємо корені дискримінації та складності, з якими у своєму житті стикаються квір-люди, побачимо, які успішні стратегії змін у цих ситуаціях та хто може бути союзниками в цих змінах. 

За результатами майстерні ми створимо ескіз вистави на основі реальних особистих історій учасни_ць/ків та покажемо цю замальовку для публіки ввечері 30 жовтня. Під час показу форум-вистави глядачі на певному етапі можуть втручатися в хід дійства та репетирувати/демонструвати свої варіанти подолання перешкод, з якими не може впоратися головний персонаж.

Вести майстерню буде Ніно Ходорівськ_а - магістр міжнародного дослідження перфомансу університетів Уоріку (Великобританія) та Гельсінкі (Фінляндія). Випускни_ця НаУКМА за спеціальністю "Культурологія". Випускни_ця Київського державного коледжу естрадногт та циркового мистецтв за спеціальністю "Пантоміма". Член громадської організації "Театр для діалогу", що практикує методику "театру пригноблених" по всій Україні і не тільки з активістками, вимушено переміщеними особами, профспілковими лідерами та молоддю. Ведуча регулярного курсу "Фізичний театр для кожно_ї/го". 

Theatre for Dialog