Форум-вистава "Веселкові замки"

Вівторок, 5 Квітень, 2016 - 19:00Вівторок, 20 Вересень, 2016 - 21:00

Хтось із них переїхав до Києва два роки тому, хтось нещодавно. Для когось переїзд відкрив нові горизонти, а хтось починає все з нуля, або просто пливе за течією. В кожної з них своя історія, але всіх об'єднує досвід вимушеного переселення з міст Донецької, Луганської областей та Криму. А також необхідність будувати у новому місті нове життя.

З якими складнощами стикаються ці жінки? Про що вони мріють, чого хочуть? Наскільки їхні бажання схожі на бажання жінок з інших міст України? Про це та не тільки про це — наша форум-вистава про жінок-переселенок.

Розклад показів форум-вистави “Веселкові замки”:

5 квітня о 19:00 Київ, Культурний простір “Autonomous” (“Кримський дім”) на вул. Суворова, 9

15 квітня о 18:30 Київ, Культурний простір “Autonomous” (“Кримський дім”) на вул. Суворова, 9

3 вересня о 14:30 Київ, фестиваль "Роздоріжжя" у PostPlayТеатрі на вул. Нижньоюрківськівській, 31

20 вересня о 19:00 Київ, фестиваль "Гогольфест" на АртЗаводі "Платформа", вул. Біломорська, 1

Сценарій вистави було створено на серії семінарів з форум-театру для жінок-переселенок у лютому-березні цього року. Вистава базується на особистому досвіді та історіях учасниць.

Із запитаннями звертайтеся за номером +380973618379 Яна.

Семінар проводиться в рамках проекту “Жіночі історії переселення. Від діалогу до дій”. Мета проекту - створити осередок підтримки для жінок-переселенок в місті Києві на основі аналізу їхніх потреб та пошуку спільних рішень через театр.  

Організатори: київська громадська організація "Театр для діалогу" за інформаійної підтримки “КримSOS”. Ініціатива реалізується в рамках проекту "Посилення участі громадянського суспільства в роботі Міністерства соціальної політики України в процесі національного примирення”, що фінансується Фондом подолання конфліктів, сприяння стабілізації та безпеки уряду Великобританії.

Theatre for Dialog