Форум-вистава про жінок і АТО - Дніпро

Неділя, 2 Жовтень, 2016 - 14:00
Жінки, АТО, переселення, складності... Що робити з викликами, з якими через анексію Криму та бойові дії на сході України стикаються жінки? Знаходити відповіді на це питання через творчість запрошуємо на форум-виставі 2 жовтня в Дніпрі.
 
“У мене приголомшливі враження після вистави. Я вирішила дуже багато проблем, які були в мене всередині. Зараз я на них подивилася з боку і знайшла виходи”, - відмітила після форум-вистави в Харкові глядачка Наталя. 
 
"Форум-театр - це можливість почути людину. Кожну людину, а не якусь масу людей. У балансі між тим, щоб почути кожного і висловити свою думку, і з'являється той тендітний мир, якого багато хто сьогодні хоче", - підкреслює громадська діячка з Бердянська Алла.
 
Показ форум-вистави відбудеться 2 жовтня о 14:00 у Дніпровській центральній міській бібліотеці за адресою вул. Воскресенська, 23. Вхід вільний. 
 
Форум-вистава створена жінками, які були змушені переїхати у зв'язку з бойовими діями чи анексією Криму і тепер живуть на території Дніпровської та Запорізької областей. Також до сценарію доклалися місцеві активістки та волонтерки.
 
Актрисами в постановці стануть самі авторки сценарію. Формат форум-вистави передбачає можливість для аудиторії втручатися у показувані сюжети та випробовувати власні стратегії для вирішення показаних складностей.
 
Приходьте подивитися реальні історії конкретних жінок, з усією їхньою тугою та радістю, і ви побачите, що жінки під назвою “середньостатистична переселенка” просто не існує. У кожної — своя історія, у кожної — своє обличчя. Але є спільні проблеми — і виходи з них також існують. А може, ці проблеми спільні і для жінок, які нікуди не переселялися?
 
Контакт: Яна +380973618379.
 
Проект реалізовується в Сєвєродонецьку, Дніпрі та Івано-Франківську ГО “Театр для діалогу” за технічної та фінансової підтримки ООН Жінки. У Дніпрі партнером проекту виступає громадська організація “Громадська палата України” в Дніпровській області.
Theatre for Dialog