Форум-вистава "Головний біль" у Фастові

Середа, 27 Січень, 2016 - 18:00

Перша сцена має назву «Як народжуються стереотипи» - про те, які бувають різні люди, про відповідальність та безвідповідальність, про потреби, допомогу, розчарування…

Друга сцена – «Стучите, и Вам…?» - про житлові проблеми, з якими зіштовхуються переселенці. Але поряд з цим є бюрократична процедура, є черга, є інші люди, які теж очікують підтримки. А ще є чиновники, які часом губляться, яке рішення прийняти, на чию користь…

Ці питання виявилися спільними для переселенців та для мешканців Білої Церкви. Саме про них форум-вистава “Головний біль”, показ якої у Фастові відбудеться 27 січня о 18:00 у Молодіжно-спортивному центрі за адресою вул. Радянська, 21.

Вхід безкоштовний. 

Акторка вистави, мешканка Білої Церкви Людмила вважає: “Це вистава про наше життя. Про адаптацію людей в нових умовах і про підтримку, якої вони потребують”.

“Сама форма театру розкриває всі людські достоїнства і недоліки. Ми всі інтроспектуємо, тобто спостерігаємо за собою — і змінюємося”, - підкреслила інша акторка форум-вистави. 

Виставу створено під час семінару, який проводила громадська організація “Театр для діалогу” в партнерстві із ГО “Українці сходу” за підтримки Програми розвитку ООН та Уряду Японії. З 11 по 13 грудня люди, які проживають у  Білій Церкві і не є професійними акторами, працювали з методикою "театру пригноблених". Так вони створили форум-виставу, в якій самі будуть акторами. 

“Вистава — про проблему, шляху вирішення якої ми, можливо, так і не знайшли, але, можливо, за допомогою глядачів, якщо вони внесуть якусь свою пропозицію, ми можемо знайти шляхи вирішення. Тому приходьте, допомагайте нам вирішувати проблему!” - закликала ще одна акторка.

Показ форум-театру у Фастові відбудеться в рамках ініціативи “Довіра та діалог як запорука розвитку громади”. Проект реалізується за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні (в межах Проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні») за фінансової підтримки Уряду Японії і в партнерстві з Урядом України, регіональною та місцевою владою.

Theatre for Dialog