Форум-вистава "Діалог без діалогу" їде в Бахмут, Костянтинівку та Краматорськ

Неділя, 26 Червень, 2016 - 15:30Вівторок, 28 Червень, 2016 - 19:00

26-28 червня інтерактивну форум-виставу про волонтерів, примирення та побудову сильних спільнот покажуть в Бахмуті, Костянтинівці та Краматорську. Вхід усюди вільний.

Сценарій вистави створили жителі Маріуполя та Донецької області на майстерні з “театру пригноблених” у червні 2016 року. Самі сценаристи виступають і в ролі акторів.

“І внутрішньо переміщених осіб, і тих, хто давно живе на одному місці у виставі об'єднала тема громадської активності: як нам бути зі своїм активізмом, як налагоджувати комунікацію з іншими волонтерами”, - відмітила “джокер” майстерні та вистави Оксана Потапова.

Бахмут: 26 червня, 16:00, Народний дім на "Алеї троянд".

Костянтинівка: 27 червня, 14:00, кінотеатр "Супутник" на вулиці Ломоносова, 164.

Краматорськ: 28 червня, 16:00, простір “Вільна хата” за адресою проспект Миру, 9.

Захід проводять київська громадська організація “Театр для діалогу” у співпраці з маріупольським арт-проектом "ЧайкОсьотр" Сергія Дороговцева та Миколи Шевченко в рамках проекту “Сприяння миру через діалог мовою театру” в рамках проекту Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). 

Партнери на місцях: вільний простір “Майстерня” і ГО “Чарівні руни” в Бахмуті, вільний простір “Вільна хата” в Краматорську.

“Форум-театр — це вид діалогового мистецтва, де питання ставлять актори, але вирішення ми шукаємо разом з глядачами. Кожен глядач має змогу змінити хід подій не лише через слова, а й через дію”, - повідомляють організатори заходу.

Контакт: Сергій 063 169 58 22 

Theatre for Dialog