Буклет про проект "Довіра та діалог як запорука розвитку громади" вже онлайн
З жовтня 2015-го по лютий 2016-го року члени громадської організації “Театр для діалогу” через театр познайомилися з шістьма групами людей з Київської області. Власне, вони не були сформованими групами до того, як ми познайомилися, але завдяки досвіду участі в форум-театрі деякі жителі містечок, в які ми приїздили, і далі тримають теплий контакт. Обговоривши свої проблеми та познайомившись, тепер вони розбудовують жіночі клуби та прототипи громадських об’єднань.
Цей досвід був для нас багатим на відкриття. Чим він став для наших учасників - знають тільки вони самі. Ми посилаємося на їхні анкетовані відповіді на четвертій сторінці цього буклету, але це - найменша частка тих результатів, які можна зафіксувати після того, як відбувся форум-театр. Багато чого відбувається індивідуально, залишається не поміченим, але має довгостроковий ефект.
У цій збірці ми розповідаємо про те, чим наші учасники та глядачі їхніх вистав вважали за потрібне поділитися зі світом. Будь ласка, не зважайте на формальний тон подальшого тексту, У театрі все набагато емоційніше, але той неймовірний обсяг інформації та емоцій, через який ми пройшли за ці місяці, складно викласти повністю на кількох сторінках, тож ми обрали саме таку форму. Якщо ви хочете зрозуміти, що таке форум-театр в дії – приходьте на наші заходи!
Якщо вже ця збірка потрапила до ваших рук, ми заохочуємо зануритися в текст і дізнатись про те, які саме вистави створили учасники наших заходів та які пропозиції щодо змін вони знайшли разом із глядачами. Ми сподіваємось, що таким чином ви зможете доєднатись до процесу діалогу в громаді через мистецтво та здійснити для себе дивовижні відкриття.
З найліпшими побажаннями та очікуючи на комунікацію з вами у театральному процесі,
команда “Театру для діалогу”:
Наталія Вайнілович, Ганна Чорноус, Богдан Дєдушкін, Оксана Потапова, Яна Салахова, Ніна Ходорівська