3-денний семінар з форум-театру у Добропіллі

П'ятниця, 16 Жовтень, 2015 - 10:00Неділя, 18 Жовтень, 2015 - 18:00

Що: театральні ігри та серйозні розмови для мешканців Добропілля та сусідніх міст.

Коли: 16-18 жовтня 2015 року, 10:00-18:00 щодня з перервою на обід. Учасники будуть проживати та харчуватися в готелі.

Де: м. Добропілля, місце події буде повідомлено зареєстрованим учасникам.

Для кого: Будемо раді бачити людей різного віку – молодих і старших, вчителів, волонтерів, активістів, переселенців, студентів і усіх бажаючих.

Скільки: участь безкоштовна, ми покриваємо Ваше проживання в готелі, харчування, проїзд за умови наявності квитків.

Хто: київська громадська організація “Театр для діалогу” разом з Центром місцевої активності (Добропілля), Конгресом національних громад України та Освітнім центром “Простір Толерантності” в рамках проекту Примирення в українському суспільстві: від енергії протесту до енергії творення».

Зараз часи турбулентності, і у багатьох з нас багато неспокою. В повітрі висить відчуття, що треба починати нове життя, але часто немає на це ані сил, ані бажання. Розбиратись, чого насправді хочеться і що насправді пригноблює, а також робити наступні вдалі кроки для життя ми пропонуємо за допомогою театру.

За результатами семінару ви зможете створити форум-виставу. Формат форум-театру передбачає активну участь глядачів у розвитку сюжетної лінії. Його особливість в тому, що кожен гість може взяти участь у виставі та запропонувати свій варіант вирішення представлених проблем. Таким чином, актори та глядачі будують діалог навколо піднятої проблеми та спільно шукають варіанти її вирішення.

Якщо Вам цікаво взяти участь у семінарі і ви готові присвятити розвитку себе та пошуку нових цікавих рішень для свого життя три дні з 10:00 до 18:00 — будь ласка, зареєструйтеся за посиланням до 12жовтня https://goo.gl/bt1301

“Театр для діалогу” працює з методикою “театр пригноблених”, яка була заснована бразильським режисером Аугусто Боалем у 60-х рр. ХХ ст. і широко практикується по всьому світу.

Ось як учасники наших попередніх семінарів описують свої враження від участі:

“Для мене відбулося психологічне розвантаження. Я зрозуміла, що таких, як я, багато, і побачила, як вони вирішують ці питання”, - жінка, що тимчасово переселилась в Київ з зони АТО.

«Участь у підготовці та показі форум-театру дали мені новий цікавий досвід впливу на суспільну думку, можливість обмінятись досвідом з однодумцями, здобути навики роботи у команді, яка складалась з абсолютно різних людей, нові знайомства та приємні враження від спілкування» – громадська активістка м. Київ

Для більш детальної інформації дивіться сторінку ФБ
https://www.facebook.com/events/990842774320572/
або за телефоном +38 (095) 706 06 70 Сергій

Відео про попередні проекти “Театру для діалогу”:
https://youtu.be/gru5pEPFaW8
https://youtu.be/TH8QZtkCoLw

Theatre for Dialog