Театральна майстерня на День солідарних дій на підтримку "кримської четвірки"

Субота, 28 Травень, 2016 - 15:0017:00

ГО "Театр для діалогу" запрошує на театральну майстерню "Моє місце в історії кримських в'язнів" за методикою "театру образів" у суботу 28 травня з 15:00 до 17:00 у сквері біля кітореатру "Жовтень" (Київ). 

Кожен охочий зможе осмислити власні уявлення про своє місце в історії про "кримських в'язнів" та побудувати діалог з іншими у безпечному просторі мовою театру.

Майстерня пройде в рамках Дня солідарних дій на підтримку "кримської четвірки": Олега Сенцова, Олександра Кольченко, Генадія Афанасьєва та Олексія Чирнія, що вже два роки перебувають у російських в'язницях через справи про "тероризм". 

Крім нашої майстерні ви зможете відвідати виставку фотографій Генадія Афанасьєва, дізнатися більше про підтримку Євромайдану та спротив анексії Криму від безпосередніх учасників подій, послухати оповідь про російські в'язниці та дізнатися, чим ІК відрізняється від ЄПКТ, а ШІЗО від СІЗО, осмислити власне місце в історії про "кримських в'язнів", дізнатися про проблеми переселенців з Криму, подивитися та обговорити фільм "Крим. Нескорений", а також купити футболки та реглани, відправити Олегові, Саші, Гені та Олексію листи та листівки.

День солідарних дій в Києві проходить в рамках міжнародної кампанії солідарності з "кримською четвіркою" - про акції в інших містах та країнах дивіться https://www.facebook.com/events/245334762498920/?active_tab=posts

 

 

Theatre for Dialog