Театр і робота з травмою. Лекція-розмова з Гектором Арістісабалем

Неділя, 24 Квітень, 2016 - 16:00

Гектор Арістізабал (Меделін, Колумбія) народився в бідності. Перш ніж стати актором театру і психологом пережив громадянську війну, арешт і тортури в руках колумбійських військових, що мали підтримку з боку США. У 1989 році загроза насильства і смерті змусила його покинути батьківщину.

З моменту прибуття в США Гектор отримав визнання і нагороду як майстер своєї справи, поєднуючи теоретичну підготовку в галузі психології та мистецтва і уроки життєвого досвіду, накопиченого в його терапевтичній роботі з людьми, що вижили при тортурах і травмах, що постраждали від ВІЛ/СНІДу, а також в роботі із сім'ями іммігрантів та ув'язненими молодими людьми. В якості активіста, він використовував театральні вистави як частину руху, який поклав край тортурам з боку влади і змінив політику США в Латинській Америці.

Гектор заснував ImaginAction, щоб допомогти людям мобілізувати перетворюючу силу театру для побудови суспільства і його примирення, для розробки стратегій індивідуального звільнення і рефлексії травматичного досвіду. Ці програми користуються популярністю по всій території США, Латинської Америки, Європи та в усьому світі. За допомогою емпіричних семінарів, театральних вистав та інших творчих заходів ImaginAction запрошує учасників досліджувати тілесні і контекстуальні знання, виступати проти неминучості насильства і використовувати свою уяву для створення більш справедливого і радісного життя для всіх людей.

Під час лекції Гектор розповість про свій досвід роботи зі спільнотами в постконфліктному контексті через театр і відповість на ваші запитання.

Місце проведення: культурний простір "Autonomous", Київ, вул. Суворова, 9.

Theatre for Dialog