Семінар з практики позбавлення стресу для психологів-волонтерів

Середа, 8 Жовтень, 2014 - 12:00Четвер, 9 Жовтень, 2014 - 15:00

Ініціатива “Театр для діалогу” за підтримки волонтерського національного руху “Єкологія і здоров’я” запрошують на благодійний семінар з практики «Позбавлення стресу через усвідомленість» з тренером Іваном Бріоком (Уельс). Семінар організовано для волонтерів психологів, які працюють з усіма категоріями постраждалих в наслідок воєнних дій в Україні.

Про тренера:

Іван Бріок (Уельс) – директор з досліджень та практики міжкультурної мережі “Республіка уяви” (The Republic of the Imagination), яка займається практикою методики “Контекстно-орієнтованого театру”. Іван також є художнім директором Театру Синефін (Theatr Cynefin), британської платформи громадянского активізму засобами театру.

У 2006 році Іван отримав Уєльську нагороду у сфері творчості за роботу з Громадським театром за методикою Сенситивного лабіринту. Також Іван був ко-директором національної компанії Уельсу з театру пригнічених “Theatr Fforwm Cymru (1997 – 2004). Іван також є одним із засновників європейскої мережі “Барабани для миру”, заснованої у 1999 році - міжнародної мережі митців та креативних робітників з молоддю, які влаштовують програми обміну для молоді з вразливих верств суспільства.

Пройшов підготовку у сферах кіно, психології, роботи з молоддю, драматерапії та цигуну, а також має ступінь магістра з свідомих підходів до медицини.

КОЛИ: середа (8.10) з 12:00-15:00 та/або четвер (9.10) з 12:00-15:00. 
ДЕ: місце буде повідомлене після реєстрації.
РЕЄСТРАЦІЯ: надішліть листа на адресу theatrefordialogueua@gmail.com з темою ПСЧУ та датою семінару (напр.: ПСЧУ-8.10). 
Організаційний внесок 50 гривень. Реєстрація обовязкова, і триває до кінця дня 7 жовтня.

Theatre for Dialog