Семінар з форум-театру "Жіночі історії переселення. Від діалогу до дій".

П'ятниця, 29 Січень, 2016 - 18:00Неділя, 31 Січень, 2016 - 18:00

Безкоштовний семінар з форум-театру для жінок-переселенок відбудеться в місті Києві

З 29 по 31 січня в Києві відбудеться семінар з форум-театру для жінок різного віку (не молодше 16 років), які мають досвід переселення та шукають можливості налагодити повноцінне життя в новому місті.

За статистикою ООН, оприлюдненою в 2015 році, близько 60% переселенців в Україні - це жінки. Хтось з них переїхав до Києва два роки тому, хтось нещодавно. Для когось переїзд відкрив нові горизонти, а хтось починає все з нуля. У кожної жінки своя історія та свій досвід. Але усі вони мають спільний досвід вимушеного переселення з міст Донецької, Луганської областей та Криму, та необхідність будувати нове життя в новому місті. Чи може спілкування з іншими жінками, які опинились в подібній ситуації, бути корисним в таких обставинах? Чи можуть жінки-переселенки об’єднатись, аби підтримати одна одну та разом вирішувати спільні проблеми?

“Після семінару ніби скидаєш зайву валізу, в якій ти тягла свої страхи, переживання, образи та горе. Розумієш, що ти не одна і є люди, яким було навіть важче і ти, ділячись своїм досвідом, також допомагаєш їм зробити “генеральне прибирання” всередині себе” - так розповідає про свій досвід участі в семінарі з форум-театру Анна, організатор цього проекту.  

Що: триденний семінар за методикою форум-театру

Коли: 29 січня с 18:00 до 21:00, 30 і 31 січня з 10:00 до 18:00 з перервами на обід та каву, які забезпечують організатори  

Де: Місце проведення буде повідомлено тим, хто зареєструвався на семінар

Під час семінару учасниці матимуть змогу:

Пограти в театральні ігри та випробувати кілька театральних технік

Поділитись власним досвідом та історіями і на їх основі створити театральну виставу

Обговорити ситуації пригноблення та конфліктів, з якими вони стикаються

Разом через театр пошукати рішення своїх труднощів

Отримати підтримку, нові контакти та позитивні емоції  

Умови участі: участь безкоштовна, кількість місць обмежена. Для реєстрації заповніть, будь ласка, форму за посиланням: http://goo.gl/forms/yKJFMgaCww Заявки приймаються до 28го січня включно.

Посилання на подію в фейсбук: https://www.facebook.com/events/999564033442824/

З питаннями та пропозиціями звертайтесь за телефоном: 066 90 40 134 (Анна)

Довідка:

Семінар проводиться в рамках проекту “«Жіночі історії переселення. Від діалогу до дій”. Мета проекту - створити осередок підтримки для жінок-переселенок в місті Києві на основі аналізу їхніх потреб та пошуку спільних рішень через театр.  

Тривалість проекту - 2,5 місяці. Етапи проекту: семінар з форум-театру та створення форум-вистави про досвід жінок-переселенок (січень-лютий); показ вистави для широкої аудиторії, обговорення представлених проблем та пошук рішень (лютий). За результатами обговорення форум-вистави учасниці, глядачки та організаторки проекту спільно визначать три ключові теми, які потребуватимуть уваги та вирішення. Ці теми стануть основою для зустрічей та заходів, запланованих в березні місяці. Але ми не хочемо, аби проект закінчився цими зустрічами. Ми мріємо, аби за результатами проекту була створена та почата розвиватись платформа для жінок-переселенок, де вони зможуть обмінюватись досвідом, контактами, знаннями і просто отримувати підтримку та розуміння інших жінок.

Організатори: київська громадська організація "Театр для діалогу" за інформаійної підтримки “КримSOS”. Ініціатива реалізується в рамках проекту "Посилення участі громадянського суспільства в роботі Міністерства соціальної політики України в процесі національного примирення”, що фінансується Фондом подолання конфліктів, сприяння стабілізації та безпеки уряду Великобританії.

Theatre for Dialog