Семінар з форум-театру "Ваші права у трудових відносинах"

Середа, 10 Лютий, 2016 - 18:00Субота, 27 Лютий, 2016 - 18:00

УВАГА! Час та день другої зустрічі змінено. Зустрічаємося в неділю, 14 лютого, об 11:00-14:30. 

Робота — одна з найважливіших частин нашого життя. Ми віддаємо їй багато часу і енергії. І добре, коли все вдається, коли праця приносить радість і задоволення, достойно забезпечує вас матеріально.

А якщо ні? Якщо ваші трудові права порушуються? Якщо неможливо донести свої ідеї до керівництва? Якщо не знаєте, як захистити себе?

Ми пропонуємо шукати рішення за допомогою театру. Ми створимо безпечний простір для діалогу навколо складних ситуацій, де можна буде почути різні точки зору. Через театральні ігри ми знайдемо безліч можливих стратегій поведінки, а потім разом з глядачами побачимо, які з них будуть більш вдалими саме для ваших випадків.
Ми всі роззнайомимося і зможемо бути ресурсом одне одного — як друзі та як товариші у захисті наших прав.

Початок семінару у середу, 10 лютого. Семінар триватиме протягом місяця. Ми будемо зустрічатися по середах (з 18:00 до 21:00) та суботах (з 15:00 до 18:00). 

Наприкінці лютого в нас буде готова форум-вистава. Ми запросимо глядачів і разом з ними будемо шукати вдалі стратегії та перевіряти, що точно не може спрацювати. Формат форум-вистави передбачає втручання глядачів у дійство та можливість для них прорепетирувати свої уявлення про вирішення показаних ситуацій.

Семінар будуть вести члени громадської організації “Театр для діалогу” Ніна Ходорівська та Богдан Дєдушкін.

Theatre for Dialog