Семінар з форум-театру в Харкові

Субота, 13 Лютий, 2016 - 10:00Неділя, 14 Лютий, 2016 - 19:00

13-14 лютого 2016 року ГО «Театр для діалогу» у партнерстві з Харківською обласною універсальною науковою бібліотекою запрошує до участі в семінарі з форум-театру:

  • Людей, які вимушено переселилися до Харкова з Донецької і Луганської областей та Криму;
  • Мешканців Харкова;
  • Представників громадських організацій Харкова.

Умови участі: участь у семінарі безкоштовна. Перерви на каву та обід за рахунок організаторів. Для відбору на семінар потрібно заповнити форму за посиланням: http://goo.gl/forms/4ZbEXd49hx.

Кількість місць обмежена. Заявки приймаються до 8-го лютого 2016 року включно. Адреса та додаткова інформація буде надіслана вам після реєстрації.

Мета семінару: Протягом двох днів учасники мають змогу спробувати побудувати діалог між переселенцями та мешканцями Харкова. Це відбуватиметься шляхом дослідження власних та суспільних потреб, які є спільними для тих, хто живе у Харкові. Ми зможемо торкнутися соціальних, політичних, економічних проблем, які гальмують розвиток громадянського суспільства.

Результатом семінару буде театральна вистава, яку учасники зможуть представити публічно. Під час вистави кожен з глядачів матиме змогу стати персонажем театрального дійства та запропонувати альтернативні варіанти виходу із запропонованих ситуацій.

Увага!!! Обов’язкова присутність на семінарі протягом двох днів.

Ініціатива реалізується за підтримки Програми розвитку ООН в Україні в межах проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» за фінансової підтримки уряду Японії і в партнерстві з урядом України.

Theatre for Dialog