Семінар з форум-театру про побудову миру та спільнот у Дніпропетровську

П'ятниця, 20 Травень, 2016 - 10:00Неділя, 22 Травень, 2016 - 19:00

Безкоштовний семінар з форум-театру для активних жителів та переселенців Дніпропетровська та Дніпропетровської області проведе 20-22 травня київський “Театр для діалогу”.

Як будувати діалог та довіру для розвитку сильних громад у вашому місті? Як вирішувати конфлікти та непорозуміння мирним шляхом? Як зменшити внутрішнє та зовнішнє напруження навіть у такі складнді часи, як наші? Протягом семінару з форум-театру ви дізнаєтесь, які відповіді на ці запитання можуть дати театральні практики.

Що: Триденний семінар за методом форум-театру. На семінарі буде створено виставу про те, що буде турбувати учасників. Учасники семінару стануть акторами та покажуть виставу чотири рази: у Дніпропетровську, Кривому Розі, Дніпродзержинську та Павлограді. Показ у Дніпропетровську запланований на 22 травня, а у вказаних містах Дніпропетровської області на 27-29 травня.

Організатори: Київська громадська організація “Театр для діалогу” у співпраці з ГО “Громадська Палата України” у Дніпропетровській області в рамках проекту “Сприяння миру через діалог мовою театру” в рамках проекту Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).  

Коли: 20-22 травня з 10:00 до 18:00 з перервами на обід та каву, які забезпечуються організаторами.

Де: Місце проведення буде повідомлене зареєстрованим учасникам

Для кого: Ми будемо раді бачити активістів, волонтерів, вимушених переселенців, що живуть у Дніпропетровську та області, а також усіх, хто зацікавлений у побудові миру, довіри та у ненасильницькому вирішенні конфліктів.

Умови участі: Безкоштовно. Реєстрація до 9 травня включно за посиланням https://goo.gl/FKShwa. Для учасників з області забезпечується проживання в Дніпропетровську та проїзд до Дніпропетровська і назад.

"Це можливість винести свої проблеми у суспільство, навчитися викладати їх коротко і доступно, а також вести діалог з аудиторією глядачів", - вважає Тетяна, учасниця нашого попереднього семінару, яка вимушена була переселитися до Ірпеня через бойові дії на сході України.

“Я тільки-но зрозумів, чому я, людина доволі серйозна, опинився у цьому лицедійстві”, - заявив після гри у форум-театрі голова правління організації “Українці сходу” Володимир Лиманський. “Форум-театр — це маса дискусій, тем, спілкування. Це дуже класно — знімати шори і говорити”.

“Форум-театр вчить не тільки говорити і слухати, але ще й діяти. Популізм, який у нас живе в тому, що ми тільки кажемо-кажемо-кажемо, зникає, коли ви пропонуєте не тільки проговорити, а й показати. Через дію ми бачимо, що в нас стається із тих слів, які ми говоримо, а що не приносить користі”, - вважає учасниця фестивалю форум-театру, представниця громадської організації “Крим-СОС” Міла.

Формат форум-театру передбачає активну участь глядачів у розвитку сюжетної лінії. Його особливість полягає в тому, що кожен гість може взяти участь у сценках і запропонувати свій варіант вирішення представлених проблем. Так у форматі діалога акторів та глядачів народжуються істини.

Контакт: 0975736337 Юлія

Theatre for Dialog