Презентація в ГО "Трудові ініціативи"

Четвер, 28 Січень, 2016 - 19:00Субота, 6 Лютий, 2016 - 18:00

28 січня о 19.00 та 6 лютого о 15:00 ГО "Театр для діалогу" презентуватиме методику "театр пригноблених". На презентації можна буде подивитися відео про те, як виглядає форум-театр, спробувати на собі, як працює методика, та поставити будь-які запитання стосовно того, що таке "театр пригноблених" та з чим його їдять.

Захід відбудеться у приміщенні ГО "Трудова ініціатива" за адресою вул. Симона Петлюри, 10. "Трудова ініціатива" надає експертну підтримку профспілкам та індивідам, які відстоюють свої права у сфері трудових відносин. Презентація - перший із циклу заходів з методики "театру пригноблених", які планують провести в партнерстві "Театр для діалогу" та "Трудові ініціативи". Детальніше про цілі та можливість долучитися можна дізнатися на презентації.

"Влітку молоді профспілковці вже познайомилися з "Театром для діалогу" в рамках Профспілкової літньої школи в м. Одеса. Ми почули від них море позитивних відгуків і вражень, і тому вирішили продовжити співпрацю", - підкреслюють у "Трудовій ініціативі".

Під час презентації ви дізнаєтесь багато нового про власні можливості та зміните своє уявлення про сучасний театр.

Захід проведе Ніна Ходорівська - магістр Університету Уоріку (Великобританія) та Університету Хельсінкі (Фінляндія), має досвід роботи у кількох театрах за кордоном.

Акторами та сценаристами у виставах форум-театру є не професійні актори, а звичайні люди. На показі глядачі беруть активну участь у сценках, можуть змінювати сюжетну лінію і пропонують свої варіанти вирішення представлених проблем.

Презентація та інші заходи в рамках співпраці "Трудових ініціатив" та "Театру для діалогу" - це чудова можливість:

- Познайомитись із цікавими людьми та знайти нових друзів
- Впевнитись у власних силах
- Знайти нові вирішення старих проблем
- Навчитись знаходити спільну мову з різними людьми
- Отримати досвід публічних виступів
- Розкрити власні акторські здібності

Theatre for Dialog