Презентація "Що таке "театр пригноблених" та з чим його їдять?" - Запоріжжя

Четвер, 7 Квітень, 2016 - 15:30

Запрошуємо вас на презентацію “Що таке “театр пригноблених” та з чим його їдять?”, яка відбудеться у Запоріжжі 7 квітня о 15:30.

У відвідувачів презентації буде можливість відкрити в собі акторські здібності, подивитися фрагменти фільмів про форум-театр та розширити своє уявлення про театр у цілому. Також на презентації можна буде дізнатися більше про форум-виставу на тему миротворчості та сильних громад, яка буде показана в Запоріжжі 10 квітня.

Презентацію проведуть:

Ніна Ходорівська - практик методики “театр пригноблених” (джокер) з Києва, представниця громадської організації “Театр для діалогу”, магістр перфоманс-дослідження університетів Хельсінкі (Фінляндія) та Уоріка (Британія).

Алла Мельничук - практик методики “театр пригноблених” (джокер) з Бердянська.

Ксенія Клейнос - місцевий партнер проекту, представниця першого антикафе Бердянська “Час Є”.

Адреса: Антикафе “Old Rabbit”, Запоріжжя, проспект Соборний (по-старому Леніна), 185.

Серію подій з форум-театру для активних жителів та вимушених переселенців Запоріжжя та Запорізької області в рамках проекту “Сприяння миру через діалог мовою театру” проведе у квітні київський “Театр для діалогу” у співпраці з першим антикафе Бердянська “Час Є” в рамках проекту Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Презентацію “Що таке “театр пригноблених” та з чим його їдять?”, безкоштовний семінар з форум-театру та показ форум-вистави у Запоріжжі допомагають організовувати Ксенія Клейнос з першого антикафе Бердянську “Час Є” та практик методики “театру пригноблених” Алла Мельничук. Джокеркою (практиком методики) з Києва буде Ніна Ходорівська, яка вже проводила подібний семінар у Запорізькій області в минулому році.

Прем’єра форум-вистави відбудеться в Запоріжжі 10 квітня. Сценарій вистави буде створено на семінарі з “театру пригноблених” жителями Запоріжжя та Запорізької області. У виставі мова йтиме про ті проблеми, які учасники семінару визначать як актуальні. Самі сценаристи стануть і акторами вистави. Вхід вільний.

“Форум-театр — це вид діалогового мистецтва, де питання ставлять актори, але вирішення ми шукаємо разом з глядачами. Кожен глядач має змогу змінити хід подій не лише через слова, а й через дію”, - повідомляє Ніна Ходорівська.

“Ми вже бачимо чималий інтерес до “театру пригноблених” у Запорізькій області. Заявки для участі в семінарі подало 82 людини, хоча місць всього 18. На щастя, ми будемо показувати форум-виставу в чотирьох містах, то ж у всіх, хто зацікавився, буде можливість долучитися”, - підкреслює координаторка проекту “Сприяння миру через діалог мовою театру” Оксана Потапова.

Контакт:  Ксенія Клейнос 066 466 25 12.

Контакт для ЗМІ: Ніна Ходорівська 093 774 75 29.

Theatre for Dialog