Оголошуємо набір на міжнародну школу театру пригноблених

Неділя, 30 Квітень, 2017 - 23:45

Ви хочете, щоб громадяни вашої країни ставали більш активними та свідомими? Вам цікаво, як гендерна чутливість може зробити ваш активізм і вашу спільноту сильнішими та допомогти їм у розвитку та стійкості? Вам набридли сухі цифри та стандартні акції, хочеться глибинних розумінь та творчого підходу до активізму? Тоді наш проект — для вас.

Оволодіти принципами та практиками театру пригноблених у міжнародній компанії активісток та активістів 12-17 червня 2017 року запрошує київська ГО “Театр для діалогу” разом із німецько-болівійським театральним практиком Ялмаром Хорхе Жоффре-Айхорном у співпраці з Регіональним офісом Фонду ім. Фридриха Еберта “Діалог Східна Європа” та “Центром творчого розвитку” з Тбілісі.

Ми пропонуємо вам театр пригноблених як інструмент для включення ваших спільнот в аналіз проблем, які хвилюють ваших співгромадян, пошуку стратегій для самоорганізації та колективного генерування можливих рішень.

Умови участі:

Ми будемо раді попрацювати з активістками та активістами, громадськими діячками та діячами з України, Росії, Білорусі, Молдови, Вірменії, Азербайджану та Грузії, що працюють з молоддю (людьми віком до 35). Ми особливо зацікавлені у підтримці жінок-активісток та активіст_ок/ів, що відносять себе до ЛГБТКІ, а також з досвідом внутрішнього переміщення.

Участь безкоштовна, проїзд до та з Києва, проживання та харчування на час навчання покриваються організаторами. Для участі заповніть, будь ласка, анкету https://goo.gl/1cYMNd до 30 квітня включно.

Навчання включає, окрім шестиденної інтенсивної майстерні, допомогу в організації та проведенні регіональних майстерень з театру пригноблених разом з досвідченими практиками, та участь у міжнародному фестивалі форум-театру в фіналі проекту в 2018 році.

Театр пригноблених — всесвітній ненасильницький естетичний рух, який прагне миру і непасивності. Театральна методика, з якої виріс рух, була розроблена режисером і політиком бразильського походження Аугусто Боалем у 1960-1970х роках і на сьогодні розповсюджена на всіх п'яти населених континентах.

Навчальну майстерню в Києві проведуть:

- Ялмар Хорхе Жоффре-Айхорн — німецько-болівійський театральний діяч, що використовує різні форми інтерактивного театру, щоб працювати зі спільнотами в зонах конфліктів. Ялмар Хорхе працював у більш ніж десяти країнах різних континентів, є одним зі співзасновників Афганської організації з прав людини і демократії (AHRDO), а також одним з ініціаторів проведення в Україні проекту “Цунамі джокерів” як відповідь на кризу в 2014 році.

- члени і членкині ГО “Театр для діалогу” - фасилітатор(к)и заходів з театру пригноблених, які за останніх три роки встигли попрацювати над розвитком особистостей та спільнот та побудовою діалогу в усіх регіонах України та мають безпосередній “польовий” досвід у роботі з ВПО, ЛГБТКІ, людьми з інвалідністю, молоддю, винятково жіночими групами, низовими активіст(к)ами та представницями/ками влади різних рівнів.

Контакти: theatrefordialogueua@gmail.com Яна Салахова.

Проект “Мости солідарності” реалізується ГО “Театр для діалогу” у співпраці з регіональьним офісом Фонду ім. Фридриха Еберта “Діалог Східна Європа”.

 
Theatre for Dialog