“Театр для діалогу” тепер в інтернет-просторі та мріє стати українським NASA

Середа, 25 Листопад, 2015 - 10:30
26 років тому, у листопаді 1989-го, британський вчений сер Тімоті Джон Бернерс-Лі здійснив першу вдалу спробу діалогу між клієнтом гіпертекстового трансферного протоколу (HTTP) та сервером через мережу. Іншими словами, 26 років тому було винайдено Інтернет.
 
Сьогодні громадська організація “Театр для діалогу” теж повноцінно долучається до цієї інновації, яка змінила світ. Ми офіційно запускаємо власний веб-сайт - www.tdd.org.ua
 
Наш сайт працюватиме трьома мовами: українською, російською та англійською, і на ньому можна буде дізнатись про таке: 
 
  • в розділі “Про нас” ви зможете дізнатись про мету, цілі, завдання нашої організації;
  • в розділі “Методики” зможете більш детально ознайомитися із засадами методики театру пригноблених; 
  • тут можна подивитися відео і фото з наших попередніх подій; 
  • а ось тут - перечитати статті та огляди про наші заходи;
  • і головне - стежте за анонсами у розділах “Семінари” та “Вистави”, щоб стати учасницею наших заходів та актором свого життя!
Наша практика піднімає багато етичних, соціологічних, політичних і мистецтвознавчих питань. Своїми роздумами про це ми будемо ділитися в розділі “Блоги”.  Запрошуємо до відкритого спільного обговорення ;-)
 
За дизайном - віконця із зображеннями, вказаним типом матеріалу та заголовком — наш сайт нагадує сайт NASA. Сподіваємось, через пару десятків років театр пригноблених стане такою розвиненою та відомою методикою в Україні, як Національна космічна адміністрація в США. Адже подорожі власним мікрокосмом можуть дати людині навіть більше, ніж польоти за межі земної атмосфери. А економічно вони в тисячі разів доступніші ;-)
 
Магом-розробником, який втілив наші інтернет-фантазії у життя, став терплячий, гнучкий та прогресивний Євген Насадюк, за що ми йому дуже вдячні і всім рекомендуємо. 
 
Створення сайту стало можливим завдяки фінансовій підтримці доброчинців на платформі “Спільнокошт” та PACT Inc. в рамках програми “Посилюй добрі рішення”.
 
Незабаром чекайте новину про презентацію перекладеної українською праці Аугусто Боаля “Ігри для акторів та не-акторів” , яку ми  також здійснили в рамках кампанії “Спільнокошт”!
Theatre for Dialog