Про нас
Наша мета - олюднювати людство та створювати культуру діалогу на противагу культурі монологу.
Ми працюємо з методикою "Театр пригноблених" (ТП), заснованою бразильським режисером Аугусто Боалем і розповсюдженою по всьому світу.
Разом із громадами ми аналізуємо соціальні проблеми за допомогою театру та озвучуємо їх через театральні вистави.
Ми залучаємо акторів та глядачів наших вистав до рішення суспільних проблем.
Хочете бути акторами свого життя, а не глядачами?
Хочете діяти в суспільстві, а не спостерігати, що з вами діється?
Приходьте в театр!
Історія
Ініціатива «Театр для діалогу» була заснована в лютому 2014 року як рух солідарності з протестувальниками Майдану та як альтернатива насильству у відповідь на кризу в Україні.
Місія - cприяти соціальній та економічній справедливості, рівності та розвитку культури діалогу і примирення в Україні через створення безпечного простору для діалогу та творчого самовираження мовою театру.
Напрямки роботи:
-
активізація громадянської позиції вразливих груп населення
-
робота з наслідками військового конфлікту в Україні — примирення та налагодження діалогу
-
підвищення рівня впевненості в собі серед представників вразливих груп населення та мотивація їх до творення змін в їхньому житті
-
підвищення усвідомленості та критичного мислення серед населення про суть та природу конфліктів та про конструктивні шляхи його вирішення, особливо серед представників груп, які знаходяться у ситуації конфлікту або дискримінації (етнічної, гендерної тощо).
Наші партнери:
-
По роботі з молоддю: ГО “Діалог” (м. Миколаїв), факультет психології та соціальної роботи Національного університету ім. Т. Г. Шевченка, факультет психології Чорноморського державного університету П. Могили в Миколаєві, фестиваль “Птах” (Закарпаття), Посольство Австрії в Україні, Британська рада в Україні
-
По роботі з внутрішньо переміщеними особами: КримСос, Одеса Імпакт Хаб, ініціатива «Харьковские диалоги», Ініціатива “Культурний діалог” (Кременчук)
-
По роботі з активістами: Музей Майдану, Центр Солідарність (Київ), фестиваль DocuDays(Київ), центр “Ахалар” (Чернігів), фестиваль Рівності
-
По роботі з працівниками культури: Мелітопольський краєзнавчий музей, Open Place, Гогольфест
-
По роботі з людьми з інвалідністю: ВГО "Генерація Успішної Дії"