Моновистава Гектора Арістісабала "Нічний вітер"

Неділя, 24 Квітень, 2016 - 18:00

Для проведення школи з "театру для зцілення" в рамках проекту "Сприяння миру через діалог мовою театру", що його реалізовує "Театр для діалогу", до Києва на кілька днів приїздить американсько-колумбійський практик "театру пригноблених" та інших театральних технік, член команди "ImagineAction" Гектор Арістісабаль. Вистава Гектора, яку буде показано в неділю, 24 квітня, буде відкритою для публіки. 

Моновистава Гектора Арістісабала створена на основі його особистого досвіду як жертви катувань в місті Медельїн, Колумбія, та історії викрадення і вбивства його брата Хуана Фернандо Арістісабаля воєнізованими загонами смерті в Колумбії.

"Я пережив велику травму, але зробивши про неї театр, я зміг привласнити собі цей досвід та отримати зцілення", - так говорить про цю виставу її автор. Він показує її в багатьох країнах світу та отримує потужні відгуки. 

Цю виставу ми мали показати в Києві в лютому 2014 року, але події того часу унеможливи показ. Через два роки ми нарешті організовуємо показ вистави. 

УВАГА: мова вистави - АНГЛІЙСЬКА (без перекладу).

Зареєструватися можна, надіславши лист на адресу theatrefordialogueua@gmail.com та вказавши своє ім'я та прізвище у темі листа.

Виставу буде показано в культурному просторі "Autonomous" в Києві на вулиці Суворова, 9, о 18:00.

Theatre for Dialog