Майстерня з форум-театру для ВПО та активісток Дніпровської та Запорізької областей

П'ятниця, 30 Вересень, 2016 - 10:00Неділя, 2 Жовтень, 2016 - 18:00

30 вересня — 2 жовтня київська ГО “Театр для діалогу” запрошує жінок-ВПО та активісток Дніпровської та Запорізької областей зняти напругу, а також заявити про свої історії успіху та системні складності за допомогою форум-театру, відео-роліків та в експертній робочій групі.

Наша майстерня - це безпечний простір, в якому ви зможете спокійно розібратися в собі, а також спільно досліджувати такі питання: які проблеми лягають на плечі жінок у зв’язку з вимушеним переселенням? Яких рішень ми можемо добитися індивідуально, а що простіше змінити колективними зусиллями? Як рухатися до мирного суспільства з тієї ситуації, в якій ми на сьогодні опинилися?

Ми разом вирішимо, як можна покращити становище жінок, що пережили бойові дії та переселення, і зможемо заявити про це через постановку форум-театру, а також на круглому столі за участі місцевих активісток, журналісток та представників влади.

За результатами майстерні і показу форум-театру наша команда зніме відеороліки про те, як учасниці семінару бачать проблеми жінок-ВПО та їхнє вирішення, як жінки можуть вплинути на розвиток спільнот та встановлення миру. Відеороліки будуть показані по всій Україні.

Умови: Участь безкоштовна і відкрита для жінок з досвідом вимушеного переміщення, що проживають у Дніпропетровській області, а також для місцевих активісток, суспільних та політичних діячок, журналісток та волонтерок, що працюють з ВПО. Для участі заповніть анкету за посиланням https://goo.gl/xt4Jxr до 19 вересня включно.

Ми чекаємо на вас незалежно від вашої етнічності, політичних поглядів, віку та інших якостей. Ми також будемо раді бачити мам з дітьми.

Учасницям з інших міст організаторки відшкодовують вартість проїзду, забезпечують проживання у двомістних номерах та харчування в Дніпрі на час проведення заходів.

Контакт: Яна +380973618379

Проект реалізовується в Сєвєродонецьку, Дніпрі та Івано-Франківську ГО “Театр для діалогу” за технічної та фінансової підтримки ООН Жінки. У Дніпрі партнером проекту виступає громадська організація “Громадська палата України” в Дніпропетровській області.

Відгуки учасниць наших майстерень та показів форум-театру:

"Це можливість винести свої проблеми у суспільство, навчитися викладати їх коротко і доступно, а також вести діалог з аудиторією глядачів", - вважає Тетяна, учасниця нашої попередньої майстерні, яка вимушена була переселитися до Ірпеня через бойові дії на сході України.

“Форум-театр вчить не тільки говорити і слухати, але ще й діяти. Популізм, який у нас живе в тому, що ми тільки кажемо-кажемо-кажемо, зникає, коли ви пропонуєте не тільки проговорити, а й показати. Через дію ми бачимо, що в нас стається із тих слів, які ми говоримо, а що не приносить користі”, - вважає учасниця фестивалю форум-театру, представниця громадської організації “КримSOS” Міла.

Theatre for Dialog