Майстер-клас Гектора Арістізабала «Театр для зцілення»

Вівторок, 18 Лютий, 2014 - 09:30

Міжнародний майстер соціального театру Гектор Арьцізабал проведе в Києві майстер-клас для 25-и охочих. Гектор – дипломований психолог, практикуючим психотерапевт, арт-терапевт, психодраматист, практик Театру пригнічених, театральний режисер та актор.

Під час цього семінару Гектор поділиться з учасниками методами використання театру для терапії та зцілення окремих людей та спільнот. Цей захід буде цікавий не лише психологам, а всім, хто планує використовувати театр в контексті зцілення.

Для участі в семінарі заповніть, будь ласка, анкету:https://docs.google.com/…/1flE2mr25FXnZP2ofZMEKYj_…/viewform

Час: 18 лютого, вівторок, 09.30 – 17:00.

Місце буде повідомлено відібраним учасницям/кам.

Задля допомоги в організації - оренди приміщення просимо зробити внесок у розмірі 10 грн.

У разі додаткових запитань, будь ласка, звертайтесь: Андрій, 050 2047745

 

Біографія тренера:

Гектор Арістізабал (Меделін, Колумбія) народився в бідності. Перш ніж стати актором театру і психологом пережив громадянську війну, арешт і тортури в руках колумбійських військових, що мали підтримку з боку США. У 1989 році загроза насильства і смерті змусила його покинути батьківщину.

З моменту прибуття в США Гектор отримав визнання і нагороду як майстер своєї справи, поєднуючи теоретичну підготовку в галузі психології та мистецтва і уроки життєвого досвіду, накопиченого в його терапевтичній роботі з людьми, що вижили при тортурах і травмах, що постраждали від ВІЛ/СНІДу, а також в роботі із сім'ями іммігрантів та ув'язненими молодими людьми. В якості активіста, він використовував театральні вистави як частину руху, який поклав край тортурам з боку влади і змінив політику США в Латинській Америці.

Гектор заснував ImaginAction, щоб допомогти людям мобілізувати перетворюючу силу театру для побудови суспільства і його примирення, для розробки стратегій індивідуального звільнення і рефлексії травматичного досвіду. Ці програми користуються популярністю по всій території США, Латинської Америки, Європи та в усьому світі. За допомогою емпіричних семінарів, театральних вистав та інших творчих заходів ImaginAction запрошує учасників досліджувати тілесні і контекстуальні знання, виступати проти неминучості насильства і використовувати свою уяву для створення більш справедливого і радісного життя для всіх людей.

Theatre for Dialog