Круглий стіл “Жінки в Україні сьогодні: вимушене переселення, активізм, миротворчість”

Понеділок, 29 Серпень, 2016 - 11:00

Запрошуємо журналістів, політичних та громадських діячок, внутрішньо переміщених жінок та чоловіків на круглий стіл “Жінки в Україні сьогодні: вимушене переселення, активізм, миротворчість”. Круглий стіл відбудеться в Сєвєродонецьку 29 серпня об 11:00 у Кризовому медіа-центрі за адресою проспект Центральний, 54.

Учасниці та учасники: радник Міністерства соціальної політики Юрій Писаревський, голова міського відділу освіти Сєвєродонецька Ольга Каширіна, голова організації “Сєвєродонецька агенція з розвитку громади” Віра Попсуй, координаторка Сєвєродонецького офісу “Восток-СОС” Марія Гуляєва, учасниці партисипативного театрального дослідження проблем та можливостей для жінок-ВПО та жінок-активісток в Україні сьогодні жінки-ВПО та жінки-активістки з Луганської області.

Круглий стіл відбудеться за результатами триденної майстерні з форум-театру та показу в Сєвєродонецьку форум-вистави про сьогоднішні проблеми жінок-ВПО та жінок-активісток. Мета майстерні та показу — через творчий формат театру дослідити різноманітний досвід, потреби та системні проблеми, з якими стикаються жінки внаслідок конфлікту, та синтезувати спільні рішення цих проблем. Під час круглого столу учасниці майстерні та модераторки представлять проблеми, які були окреслені під час роботи, а також запропонують та обговорять ідеї щодо спільних та системних рішень цих проблем за участі громадськості, влади, третього сектору та медіа. Учасниці вистави будуть присутні і на круглому столі.

Модераторками зборів будуть членкині правління ГО “Театр для діалогу”, ведучі форум-вистави Оксана Потапова та Ніна Ходорівська.

Круглий стіл є завершальною із серії подій, які “Театр для діалогу” реалізовує в Сєвєродонецьку з жінками, що проживають у Луганській та Донецькій областях. Проект реалізовується в Сєвєродонецьку, Дніпрі та Івано-Франківську ГО “Театр для діалогу” за технічної та фінансової підтримки ООН Жінки. У Сєвєродонецьку партнером проекту виступає благодійна організація “Благодійний фонд” “Восток-СОС”.

Контакт: Ніна Ходорівска 0937747529

Theatre for Dialog