"Історія нашого міста" у Вишгороді

П'ятниця, 5 Лютий, 2016 - 17:00

Чи можливо добитися, щоб сміттєві баки не стояли на дитмайданчиках, щоб власники собак прибирали на вулицях за своїми улюбленцями, а водій в маршрутці не гримав на поважних пільговиків? А якщо сусіди з різних причин відмовляються підписувати навіть формального папірця, не те що брати активнішу участь у захисті своїх інтересів?

Ці питання виявилися спільними для переселенців та для мешканців Броварів. Саме про них форум-вистава “Історія нашого міста”, показ якої у Вишгороді відбудеться 5 лютого о 17:00 у приміщенні Вишгородської райдержадміністрації за адресою площа Шевченка, 1.

Вхід безкоштовний. Специфіка форум-театру полягає в тому, що глядачі після обговорення показаної вистави можуть виходити на сцену, заміняти акторів і перевіряти дієвість власних стратегій у запропонованих ситуаціях.

Виставу створено під час семінару, який проводила громадська організація “Театр для діалогу” за підтримки Програми розвитку ООН та Уряду Японії. З 22 по 24 січня люди, які проживають у  Броварах і не є професійними акторами, працювали з методикою "театру пригноблених". Так вони створили форум-виставу, в якій самі є акторами. 

У Вишгороді показ відбудеться завдяки співпраці із проектом "Соціальна інтеграція та примирення внутрішньо переміщених сімей та дітей у Київській області".

Показ форум-театру у Вишгороді відбудеться в рамках ініціативи “Довіра та діалог як запорука розвитку громади”. Проект реалізується за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні (в межах Проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні») за фінансової підтримки Уряду Японії і в партнерстві з Урядом України, регіональною та місцевою владою.

Theatre for Dialog