Форум-вистава про примирення та спільноти - Маріуполь

Неділя, 19 Червень, 2016 - 13:00Вівторок, 28 Червень, 2016 - 20:00

Що таке “мир”? Кому потрібні “спільноти”? Як вирішувати конфлікти та непорозуміння мирним шляхом? Через театр ми знаходимо багато відповідей на ці запитання. Ви ще не були в форум-театрі? Тоді ми йдемо до вас!

19 червня в Палаці культури “Молодіжний” у Маріуполі відбудеться прем'єра інтерактивної форум-вистави про примирення та сильні спільноти. Вхід вільний.

Захід проводять київська громадська організація “Театр для діалогу” у співпраці з маріупольцями Сергієм Дороговцевим та Миколою Шевченко в рамках проекту “Сприяння миру через діалог мовою театру” в рамках проекту Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). 

Сценарій вистави створять самі жителі Маріуполя та Донецької області на майстерні з “театру пригноблених” у червні 2016. У виставі мова йтиме про ті проблеми, які жителі області вважатимуть важливими для вирішення. Самі сценаристи стануть і акторами вистави.

“Форум-театр — це вид діалогового мистецтва, де питання ставлять актори, але вирішення ми шукаємо разом з глядачами. Кожен глядач має змогу змінити хід подій не лише через слова, а й через дію”, - повідомляють організатори заходу.

“В мене приголомшливі враження після вистави. Я вирішила дуже багато проблем, які носила в себе всередині. Зараз я на них подивилася ззовні і знайшла виходи”, - відмітила глядачка форум-вистави у Харкові Наталя.

“Форум-театр вчить не тільки говорити і слухати, але ще й діяти. Популізм, який у нас живе в тому, що ми тільки кажемо-кажемо-кажемо, зникає, коли ви пропонуєте не тільки проговорити, а й показати. Через дію ми бачимо, що в нас стається із тих слів, які ми говоримо, а що не приносить користі”, - вважає учасниця фестивалю форум-театру, представниця громадської організації “Крим-СОС” Міла.

Маріуполь, 19 червня, 13:00, Палац культури “Молодіжний” за адресою вул. Харлампієвська, 17/25.

У Краматорську, Костянтинівці та Бахмуті форум-вистава про примирення та спільноти буде показана 26, 27 та 28 червня.

Контакт: Сергій 096 434 21 51.

Theatre for Dialog