Форум-вистава про мир та сильні громади - Запоріжжя та Запорізька область

Неділя, 10 Квітень, 2016 - 17:00Неділя, 24 Квітень, 2016 - 19:00

Як будувати діалог та довіру для розвитку сильних громад у вашому місті? Як вирішувати конфлікти та непорозуміння мирним шляхом? Як зменшити внутрішнє та зовнішнє напруження навіть у такі складнді часи, як наші? Наш досвід показує: відповіді на ці запитання існують, і їх багато. Запрошуємо вас до діалогу мовою театру!

10 квітня в Запоріжжі відбудеться прем’єра форум-вистави про побудову миру та сильних громад, а вже 22-24 квітня вистава відправляється у тур по Запорізькій області. 

Подію організовує київський “Театр для діалогу” у співпраці з першим антикафе Бердянська “Час Є” в рамках проекту Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Разом із творцями вистави глядачі опиняться як в донецькій квартирі, так і в нетрях без зручностей у центрі Запоріжжя. Потраплять під обстріли та в ситуації, коли сімейні непорозуміння посилюються під впливом стресу, коли відсутність миру приходить і в особистий простір героїв, залишаючи кожного наодинці з його проблемами та в оточенні ворогів.

Вистава була створена на семінарі з “театру пригноблених” 8-10 квітня 2016 року жителями Запоріжжя, Бердянська, Приморська та Мелітополя. Самі ж творці будуть і грати на сцені.

Форум-театр — це вид діалогового мистецтва, де питання ставлять актори, але вирішення ми шукаємо разом з глядачами. Кожен глядач має змогу змінити хід подій не лише через слова, а й через дію.

Вхід вільний.

Запоріжжя: 10 квітня, 17:00, приміщення клубу "Zima Project" за адресою проспект Маяковського, 11.

Бердянськ: 22 квітня, 19:00, перше антикафе Бердянська “Час Є”, вул. Центральна, 51 (колишня Карла Маркса), вхід з вулиці Грецької (колишня Рози Люксембург).

Гуляйполе: 23 квітня, 14:00, культурно-спортивний комплекс "Сучасник" за адресою площа Героїв України, 2 (колишня площа Петровського).

Мелітополь: 24 квітня, 16:00 в овальному залі №38 Палаца культури імені Т. Г. Шевченко за адресою площа Перемоги, 4.

Контакт: Ксенія Клейнос 066 466 25 12

Theatre for Dialog