Форум-театр в Маріуполі

П'ятниця, 26 Лютий, 2016 - 10:00Неділя, 28 Лютий, 2016 - 18:00

Що: театральні ігри та серйозні розмови для мешканців та мешканок Маріуполя та сусідніх міст.

Коли: 26-28 лютого 2016 року, 10:00-19:00 щодня.

Організатори забезпечують проживання та харчування для всіх учасників, та оплату проїзду за наявності квитків.

Де: м.Маріуполь, місце події буде повідомлено зареєстрованим учасникам.

Для кого: Будемо раді бачити людей різного віку – молодих і старших, вчителів, волонтерів, активістів, переселенців, студентів і усіх бажаючих із різних міст України.

Скільки: участь безкоштовна.

Хто: Конгрес національних громад України та ГО «Театр для діалогу» в рамках проекту «Примирення в українському суспільстві: від енергії протесту до енергії творення».

Зараз часи турбулентності, і у багатьох з нас багато неспокою. В повітрі висить відчуття, що треба починати нове життя, але часто немає на це ані сил, ані бажання. Розбиратись, чого насправді хочеться і що насправді пригноблює, а також робити наступні вдалі кроки для життя ми пропонуємо за допомогою театру.

За результатами семінару ви зможете створити форум-виставу. Формат форум-театру передбачає активну участь глядачів у розвитку сюжетної лінії. Його особливість в тому, що кожен гість може взяти участь у виставі та запропонувати свій варіант вирішення представлених проблем. Таким чином, актори та глядачі будують діалог навколо піднятої проблеми та спільно шукають варіанти її вирішення.

Якщо Вам цікаво взяти участь у семінарі і ви готові присвятити розвитку себе та пошуку нових цікавих рішень для свого життя три дні з 10:00 до 18:00 — будь ласка, зареєструйтеся за посиланням  до 20 лютого.

Для більш детальної інформації дивіться сторінку або за телефоном +38 (095) 706 06 70 Сергій
 

Theatre for Dialog