Форум-театр у Коцюбинському

П'ятниця, 27 Листопад, 2015 - 10:00Неділя, 29 Листопад, 2015 - 18:00

Безкоштовний семінар з форум-театру для активних мешканців та вимушених переселенців Коцюбинського та Бучі проведе 27-29 листопада київський “Театр для діалогу” у партнерстві з Коцюбинською бібліотекою імені Гайдай за підтримки ПРООН та Уряду Японії.

Як збудувати сильну громаду заради процвітання у вашому місті? Як будувати діалог та врахувати голос кожного у прийнятті рішень? Протягом семінару з форум-театру ми будемо шукати відповіді на ці запитання за допомогою театральних практик.

Де: Місце проведення буде повідомлене зареєстрованим учасникам

Для кого: Ми будемо раді бачити місцевих активістів, волонтерів, вимушених переселенців, а також усіх, хто давно хотів активніше долучитись до життя громади свого міста, без вікових та інших обмежень.

Умови участі: Безкоштовно. Реєстрація https://goo.gl/358PI1 до 25 листопада включно

Контакт: Оксана +380506202727

"Це можливість винести свої проблеми у суспільство, навчитися викладати їх коротко і доступно, а також вести діалог з аудиторією глядачів", - вважає Тетяна — учасниця нашого попереднього семінару, яка вимушена була переселитися через війну до Ірпеня.

Ініціатива реалізується за підтримки Програми розвитку ООН в Україні в межах проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» за фінансової підтримки уряду Японії і в партнерстві з урядом України, регіональною та місцевою владою.

Theatre for Dialog