Форум-театр про гендер з журналіст(к)ами

Субота, 1 Квітень, 2017 - 11:00Неділя, 2 Квітень, 2017 - 17:30

"Театр для діалогу" та ООН Жінки запрошують журналістів взяти участь в ігровому діалозі про те, що таке "гендер" для нас, і як існуюча гендерна система відображується в медіа, кіно, книгах і впливає на наші життя.

У ці вихідні ми запрошуємо вас приділити час собі. У неформальній, дружній атмосфері через партисипативний театр ви зможете зняти напругу, а потім подивитись на себе, суспільство та власну роботу через творчість під незвичним кутом зору. Що у нас спільного – у суспільних активістів і активісток, журналістів і журналісток, експертів та експерток з теми гендерного насильства? І як ми можемо співпрацювати?

Разом з ГО «Театр для діалогу» ми пограємо в театр. Через гру, як у дитинстві, всі учасники навчаться тому, що для них найактуальніше на даному етапі, як це, зазвичай, і буває у грі.

Участь у театральній майстерні безкоштовна і відкрита для журналістів і журналісток Луганської та Донецької областей в Сєвєвродонецьку та Краматорську відповідно, а також для громадських діячів і діячок, які працюють з гендерними питаннями. Щоб зареєструватись, достатньо написати імейл на ievgeniia.kuznietsova@unwomen.org або зателефонувати чи надіслати смс на +380681195877

Чекаємо на вас незалежно від вашого походження, політичних поглядів, стану здоров'я, віку і настрою. 

Під час заходу буде кава і спільний ланч вихідного дня. Гостям з іншим міст відшкодовується проїзд. 

Захід відбудеться з 11 до 17:30. 

1 квітня - Сєвєродонецьк, "Хочу-Буду", вул. Гагаріна 76.

2 квітня - Краматорськ, арт-кафе "Фієста", вул. Дружби 24. 

Чекаємо на вас!

Theatre for Dialog