"Довіра та діалог заради розвитку нашої громади" м. Ірпінь

Субота, 3 Жовтень, 2015 - 10:00Неділя, 4 Жовтень, 2015 - 18:00

Що: Семінар за методом форум-театру.

Організатори: Київська громадська організація “Театр для діалогу” у партнерстві з Благодійною організацією "Фундація добрих справ" м. Ірпінь.

Коли: 3-4 жовтня з 10:00 до 18:00 з перервами на обід та каву, яка покривається організаторами.

Де: Місце проведення буде повідомлене зареєстрованим учасникам.

Для кого: Ми будемо раді бачити місцевих активістів, волонтерів, вимушених переселенців, а також усіх, хто давно хотів активніше долучитись до життя громади свого міста без вікових та інших обмежень.

Умови участі: участь у семінарі безкоштовна, реєстрація обов'язкова.

Війна кидає виклики всім українцям. Як не лише вижити в кризу, а й знайти нові можливості? Як повернути почуття довіри та безпеки і збудувати сильну громаду у вашому місті? Як будувати діалог та врахувати голос кожного у прийнятті рішень? Протягом семінару ми будемо шукати відповіді на ці запитання за допомогою театральних практик.

За мотивами історій зі свого життя, почуттів та думок учасники семінару зможуть створити форум-виставу та поставити питання, які, на їх думку, потребують вирішення у їх громаді та місті. Формат форум-театру передбачає активну участь глядачів. Його особливість в тому, що кожен глядач може взяти участь у сценках та запропонувати свій варіант розвитку подій. Таким чином, актори та глядачі будують діалог навколо піднятої проблеми та спільно шукають варіанти її вирішення.

Ось як учасники наших попередніх семінарів описують свої враження:

“Для мене відбулося психологічне розвантаження. Я зрозуміла, що таких, як я, багато, і побачила, як вони вирішують ці питання”, - жінка, що тимчасово переселилась в Київ з зони АТО

“Можна дати визначення демократії, але неможливо пояснити, як бути демократичним. “Театр для діалогу” дає можливість людям будувати особисте розуміння демократії”, - голова організації з розвитку профспілок, м. Київ

“Акторський досвід - це чудово!” - мешканець пансіонату “Троянда”, м. Святогірськ

Якщо Вам цікаво взяти участь у семінарі і ви готові присвятити розвитку себе та пошуку нових рішень для свого життя два повних дні з 10:00 до 18:00 — будь ласка, зареєструйтеся за посиланням https://goo.gl/T3Md8M до 30 вересня. У разі виникнення питань звертайтесь, будь ласка, за телефоном
+380633296486 Яна.

Семінар та показ форум-театру в Ірпені відбудеться в рамках проекту “Довіра та діалог як запорука розвитку громади”. Ініціатива реалізується за підтримки Програми розвитку ООН в Україні в межах проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» за фінансової підтримки уряду Японії і в партнерстві з урядом України, регіональною та місцевою владою.

Theatre for Dialog