“Довіра та діалог заради розвитку громади”: семінар у Борисполі

П'ятниця, 30 Жовтень, 2015 - 10:00Неділя, 1 Листопад, 2015 - 18:00

Як не лише вижити в кризу, а й знайти нові можливості? Як збудувати сильну громаду заради процвітання у вашому місті? Як будувати діалог та врахувати голос кожного у прийнятті рішень? Протягом семінару з форум-театру ми будемо шукати відповіді на ці запитання за допомогою театральних практик.

"Це можливість винести свої проблеми у суспільство, навчитися викладати їх коротко і доступно, а також вести діалог з аудиторією глядачів", - вважає учасниця нашого попереднього семінару, яка вимушена була переселитися через війну до Ірпеня (Київська область).

Що: Триденний семінар за методом форум-театру.

Організатори: Київська громадська організація “Театр для діалогу” та молодіжна громадська організація “Герої нашого часу” за підтримки ПРООН та Уряду Японії.

Коли: 30 жовтня - 1 листопада з 10:00 до 18:00 з перервами на обід та каву, які забезпечуються організаторами.

Де: Місце проведення буде повідомлене зареєстрованим учасникам.

Для кого: Ми будемо раді бачити місцевих активістів, волонтерів, вимушених переселенців, а також усіх, хто давно хотів активніше долучитись до життя громади свого міста без вікових та інших обмежень.

Умови участі: Участь у семінарі безкоштовна, обов'язкова реєстрація за посиланням https://goo.gl/Pgks2D до 28 жовтня включно.

Семінар у Борисполі - другий із серії семінарів та форум-вистав у Київській області, які ГО “Театр для діалогу” створює в рамках проекту “Довіра та діалог як запорука розвитку громади”. На початку жовтня ми вже встигли попрацювати з переселенцями та активістами міста Ірпінь. За результатами в Ірпені та у Ворзелі учасники показали виставу “Будемо жити. Як?” - про проблеми, спільні для переселенців та місцевих жителів.

Відео-трейлер вистави “Будемо жити. Як?”, створеної під час семінару нашої ГО у Ірпені, можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/SNgLIMLRxns.

“Проблема в тому, що ми не знаємо своїх прав”, - підкреслила після завершення вистави акторка-переселенка Єва. “А от під час вистави глядач встав на місце нашої героїні і говорив: є така-то стаття, ви зобов'язані... І тут важливо навіть не те, що хтось щось зобов'язаний, а те, що в мене є права. Тепер я буду читати Трудовий кодекс”, - заявляє дівчина.

Семінар у соцмережах:

https://www.facebook.com/events/446941778826557/ https://vk.com/event104920416

У разі виникнення питань звертайтесь, будь ласка, за телефоном +380633296486 Яна.

Ініціатива реалізується за підтримки Програми розвитку ООН в Україні в межах проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» за фінансової підтримки уряду Японії і в партнерстві з урядом України, регіональною та місцевою владою.

Theatre for Dialog