Долучайся до створення інтерактивної мапи молодіжної активності Сєвєра!

П'ятниця, 16 Серпень, 2019 - 12:15

Ти живеш або навчаєшся в Сєвєрі? Любиш і знаєш місто? Хочеш, щоб воно стало привабливішим для молоді?

Тоді долучайся до волонтерської  ініціативи створення інтерактивної мапи молодіжної активності й впливай на політику міста! Реєструйся за лінком: http://tiny.cc/wvz7az

Громадська організація “Театр для діалогу” у співпраці з  Асоціацією молодіжних центрів України та ГО «Мережа відповідальних» збирає активну команду волонтерів,  яким цікаво досліджувати рідне місто й ініціювати зміни на краще.

14 вересня відбудеться організаційна зустріч волонтерів, на якій ми познайомимося за кавою-чаєм-бутербродами та вирушимо досліджувати Сєвєродонецьк на предмет цікавих місцин. Знаєш такі? Тоді реєструйся за посиланням: http://tiny.cc/wvz7az до 5 вересня. До речі! Найбільш активні волонтери отримають заохочувальні призи! Деталі зустрічі будуть повідомлені тільки зареєстрованим учасникам до 10 вересня.

Проведене у грудні 2018 року опитування потреб молоді Сєвєродонецька  (опитування проводила Асоціація молодіжних центрів України) засвідчило, що майже 60% опитаних молодих людей вважають, що в місті бракує місць для молодіжної самореалізації. Молоді не вистачає спортивних майданчиків, велосипедних доріжок, парків та місць для неформальної освіти... Ініціатива створення молодіжної мапи націлена змінити це.

На основі проведеного дослідження буде створено фізичну та google-карту з нанесеними на неї об’єктами соціальної молодіжної інфраструктури  та місць активності молоді Сєвєродонецька,  яка також буде доступна у вигляді наліпок для поширення серед молодіжних та громадських організацій.

Результати картування представлять на прес-конференції та обговоренні  із залученням молоді, громадських організацій та представників місцевої влади для визначення конкретних заходів, які можна втілити в рамках міської цільової комплексної програми «Молодь Сєвєродонецька» на 2020 рік.

З будь-яких питань щодо ініціативи звертайтесь до Яни Салахової, 0506567520, ytyapkina@gmail.com

Ця ініціатива здійснюється в рамках проекту «Зміцнення потенціалу громадянського суспільства задля ненасильницької трансформації конфліктів в місцевих громадах» підтриманий KurveWustrow – Centre for Training and Networking in Nonviolent Action у рамках Громадської служби миру, що фінансується Федеральним міністерством з економічної співпраці та розвитку Федеративної республіки Німеччина

Theatre for Dialog