Боаль українською - тепер вільно і у відкритому доступі

Понеділок, 27 Березень, 2017 - 16:15

До Міжнародного дня театру цього року ми підготували для вас подарунок. Сьогодні ми викладаємо у вільний та відкритий онлайн-доступ перекладену нами книжку Аугусто Боаля “Ігри для акторів і [не]акторів”  

"Це найбільш повне з усіх видань цієї книги будь-якою мовою. Я сподіваюся, що воно буде корисним та цікавим; театр має бути щастям, він має допомогти нам дізнатися більше про себе та про наші часи. Ми маємо розуміти світ, у якому живемо, аби змінювати його на краще”, - пише Боаль у вступі до книжки.

"У цій книзі йдеться про розвиток у кожному – як у професійному акторі, так і неакторі – того, що кожен з них уже має: театру всередині. Ми всі є театром, навіть якщо ми не займаємося театром. Усі вправи, ігри та техніки в цій книзі може виконувати кожен – майстерні професійні актори мають використати цю працю для поглиблення своїх здібностей, тому що театр – це їхня професія; неактори мають зайти так далеко, як вони самі захочуть або почуватимуться здатними зайти, тому що театр – це їхнє покликання”, - Аугусто Боаль. 

Книжку можна завантажити за посиланням: https://drive.google.com/file/d/0B5J9gppd145NbHlSU3VQUktBQU0/view

Theatre for Dialog