Анонс форум-вистава "Будемо жити. Як?". 9-10 жовтня, Ірпінь-Ворзель

Ніна Ходорівська

3-4 жовтня за підтримки ПРООН та Уряду Японії член громадської організації “Театр для діалогу” Богдан Дєдушкін у співпраці з ірпінською “Фундацією добрих справ” провів у Ірпені семінар з форум-театру. Протягом двох днів активні жителі Ірпеня та вимушені переселенці спілкувалися через театральні ігри.

За результатами семінару було створено форум-виставу “Будемо жити. Як?”. У постановці мова йде про проблеми, які виявилися спільними як для переселенців, так і для місцевих: нестача дитячих садочків, питання житла, працевлаштування та свого місця у місцевій громаді . Грати сценки про ці проблеми будуть самі учасники семінару, які не є професійними акторами.

“Бути актором мені не так страшно і не так складно, як очікував. Тому що у нашій виставі ми висвітлюємо ті питання, які для нас є життєво важливими, і фактично ми граємо самі себе”, - підкреслює Олександр, актор форум-постановки і вимушений переселенець із зони АТО.

“Питання, що ми піднімаємо у нашій постановці — життєво важливі”, - підкреслює ірпінська активістка Надія Філімонова, яка також взяла участь у семінарі. “Вони будуть дуже цікаві будь-якому глядачу. Мені здається, немає такої людини, яка б не стикнулася з цими питаннями у своєму житті. Це буде дуже пізнавально і дуже правдиво. Чекаємо на вас!”

Семінар та показ форум-театру в Ірпені відбудеться в рамках ініціативи “Довіра та діалог як запорука розвитку громади”. Проект реалізується за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні (в межах Проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні») за фінансової підтримки Уряду Японії і в партнерстві з Урядом України, регіональною та місцевою владою.

Theatre for Dialog