Хочете бути акторами свого життя, а не глядачами?

Хочете діяти в суспільстві, а не спостерігати?

Приходьте в театр!

ЩО МИ РОБИМО

«Театр для діалогу» - це українська неприбуткова громадська організація, завдяки якій громадські та профспілкові активісти, а також представники різних дискримінованих груп та просто люди, що прагнуть до соціальних іновацій, мовою театру обговорюють пригноблення, з якими вони стикаються. Разом ми знаходимо індивідуальних стратегій та системних рішень для того, що болить.

РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ

13 проектів
192 події
48 міст
≈ 5 300 людей
106 партнерських організації
$62 600 донорської підртимки
₴48 000 краудфандингу

ПРО НАС ГОВОРЯТЬ

Формат форум-театр є вкрай вдалим, оскільки він дозволяє не тільки обговорити наявні проблеми, але й дає можливість самим людям з інвалідністю безпосередньо озвучити свою позицію та долучитися до діалогу з представниками органів влади для пошуку спільних рішень.

 

Аксана Філіпішина, Представник Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності

Можна дати визначення демократії, але неможливо пояснити людям, як бути демократичними. Їм потрібен досвід демократичності у живому процесі. «Театр для діалогу» дає можливість людям практикувати емпатію та вибудовувати особисте розуміння демократії.

 

Тристан Масат, Центр солідарності в Україні

У нашій організації ми працюємо над соціальною інтеграцією переселенців у громадах, які їх приймають. Я вважаю, що форум-театр - один із найефективніших інструментів для діалогу та інтеграції переселенців.

 

Світлана, КримSOS (Київ-Торез) 

Theatre for Dialog